zakupy w usa

Przelicznik walut

z dnia 01 stycznia 1970
 
Wartość: Waluta:
3.207 PLN Polska
0.732 EUR Unia Europ.
1 USD USA
18.015 CZK Czechy
5.474 HRK Chorwacja
31.462 RUB Rosja
0.639 GBP Wlk. Brytania
Pokaż pozostałe

O firmie

Magazyn towarów on-line i pośrednictwo w wysyłkach z USA

 

KurierUS znajduje się w stanie Illinois w U.S. Świadczymy usługi w zakresie magazynowania towarów handlowych, zakupów internetowych, pojazdów a także w obsłudze magazynowej i pośrednictwie w wysyłkach zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

 

kurier us storage

Za naszym pośrednictwem możesz stać się posiadaczem magazynu o nieograniczonej powierzchni użytkowej, bez miesięcznych opłat za wynajem budynku oraz bez konieczności zawierania kontraktu. Nasza firma oferuje swoim klientom skrzynki magazynowe wraz z indywidualnym adresem na terenie Stanów Zjednoczonych.

 

Dzięki systemowi do zarządzania zasobami magazynowymi, każdy klient za pośrednictwem Internetu może zarządzać swoimi towarami online poprzez system WebMag bez ponoszenia kosztów za nie wykorzystaną powierzchnię.

 

Magazynujemy prawie wszystkie towary które można przesyłać drogą lotnicza, morską oraz lądową, np: elektronika, odzież, meble, samochody, materiały budowlane, sprzęt fabryczny oraz wiele innych. W swoich skrzynkach BOX firmy mogą przechowywać nadwyżki magazynowe, bieżące towary lub tymczasowe zamówienia, zaś klienci indywidualni, rzeczy osobiste, zakupy dokonane w sklepach internetowych, mienie przesiedleńcze itp.
 

us storage

Nasze usługi dostępne są nie tylko dla klientów z terenu Stanów Zjednoczonych, ale również dla klientów z całego świata. Działalność naszej firmy otwiera drogę wielu firmom handlowym a także klientom indywidualnym, którzy mają coraz częściej problemy z dostawą towarów zakupionych np: eBay USA lub sklep Amazon.
 
Coraz więcej firm i sklepów amerykańskich odmawia sprzedaży poza obszar Stanów Zjednoczonych ze względu na wysokie koszty przesyłek międzynarodowych i skomplikowany proces odpraw celnych w niektórych krajach, w skutek czego wysyłane towary nie docierają do odbiorcy lub powracają do nadawcy.
 
 
Za naszym pośrednictwem możesz prowadzić międzynarodową sprzedaż z dostawami bezpośrednio do swoich klientów do swojej firmy lub domu a także możesz prowadzić naprawy gwarancyjne w U.S., co to tej pory było nie możliwe dla towarów sprowadzanych ze Stanów Zjednoczonych. Aby poznać szczegóły funkcjonowania naszego serwisu, zapraszamy do działu JAK TO DZIAŁA?
  

Przelicznik masy

Masa: Jednostka:
3.207 kg - kilogram
1 g - gram
1 lb - funt
16 oz - uncja
Pokaż pozostałe

Informacje On-line

Przesyłki Międzynarodowe

Spójrz, jak wiele daje Ci serwis KurierUS

 

1. Magazyn towarów i przesyłek WebMag On-line.
2. Magazynowanie towarów i zakupów.
3. Adres skrzynki pocztowej w USA.
4. Rejestracja przesyłek w magazynie.
5. Bezpłatne powiadomienia o przybyciu zakupów do skrzynki.
6. Bezpłatna konsolidacja przesyłek (pakowanie, adresowanie).
7. Bezpłatne nadanie paczek (wypełnienie formularzy                                  wysyłkowych i celnych).
8. Bezpieczną kartę płatniczą Visa, MasterCard, American Express.

    oraz wiele innych usług

    NIE POBIERAMY ŻADNYCH PROWIZJI OD ZAKUPÓW !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpłatny magazyn online

 

 

 

OBLICZ KOSZT PRZESYŁKI Z USA

 


 

Waga:
Jednostka: Funt Kilogram
Kraj:

 

 

 

 

Obliczanie kosztów przesyłki z USA

        

HomeSSL
Copyright © KurierUS