zakupy w usa

Przelicznik walut

z dnia 01 stycznia 1970
 
Wartość: Waluta:
3.207 PLN Polska
0.732 EUR Unia Europ.
1 USD USA
18.015 CZK Czechy
5.474 HRK Chorwacja
31.462 RUB Rosja
0.639 GBP Wlk. Brytania
Pokaż pozostałe

Pytania i Odpowiedzi

 

samochód z usa

 

Obejrzyj Samouczki służące do zapoznania się z możliwościami twojego konta w serwisie KurierUS. Dowiedz się więcej...

 

 

 

Jak skonsolidować paczki lub towary by je wysłać ?
Aby skonsolidować i wysłać pozycje magazynowe, należy najpierw utworzyć zlecenie wstępne do którego będzie można dodać pozycje z magazynu //www.kurierus.com/zamowienia/wstepne. Przy tworzeniu zlecenia, należy wprowadzić nazwę własną zlecenia i kliknąć dodaj. Następnie trzeba przejść do magazynu //www.kurierus.com/magazyn i w kolumnie o nazwie „Zlecenie” w danej pozycji wybrać z listy nazwę utworzonego zlecenia wstępnego. Po kliknięciu na utworzoną nazwę, pozycja zostanie przeniesiona do tego zlecenia. Po zakończeniu dodawania towarów, należy wejść ponownie w utworzone zlecenie wstępne //www.kurierus.com/zamowienia/wstepne i kliknąć „Edytuj” , wówczas otworzy się lista dodanych pozycji z magazynu. W edycji zlecenia, należy wybrać odpowiednią opcję dostawy, wpisać adres odbiorcy, określić zawartość przesyłki i podać odpowiednią wartość. Po wpisaniu niezbędnych informacji, zlecenie należy przesłać do magazynu klikając przycisk „wyślij zlecenie do magazynu”. Po zatwierdzeniu zlecenia przez magazyn, zostanie wysłana do użytkownika informacja z systemu o nowej płatności za dostawę.
 
W jaki sposób mogę usunąć dokumenty zakupu z paczek lub metki z cenami z towarów ?
Aby zamówić dodatkowe usługi dla przesyłek lub towarów, należy przejść do zakładki  „magazyn” a następnie na liście pozycji magazynowych kliknąć „edycja” (lupa z ołówkiem) w ostatniej kolumnie w danej pozycji. Po wejściu w edycję wyświetli się strona z informacjami pozycji oraz lista dostępnych usług które można zamówić.
 
Czy mogę zlecić przepakowanie mojej paczki ?
Tak, możemy na życzenie za niewielką opłatą (cennikprzepakować zawartość paczki lub zapakować ją w dodatkowy szary karton. 

 

Co to jest „Shipping Address” ?

Shipping Address” to adres pocztowy w USA na jaki została zarejestrowana Twoja skrzynka BOX.

 
Co to jest „Residential Address” ?
“Residential Address” to adres prowatny, pod którym odbierane sa przesyłki przez autoryzowane osoby prowatne które mają z nami kontrakty na obsługę odbiorów oraz dostaw paczek do naszych magazynów. Taka forma adresu daje Ci możliwość posługiwania się adresem Twojej skrzynki tak jak byś mieszkał na terenie Stanów Zjednoczonych, jednocześnie ten adres możesz wykorzystać się jako „Biling Address” w formularzach płatności kartą w większości formularzy płatności na stronach sklepów internetowych. Status adresu prywatnego czyni, iż Twoja paczka może być dostarczona o każdej porze dnia przez 7 dni w tygodniu, oraz nie wymaga potwierdzenia odbioru z poczty lub firmy kurierskiej. Otrzymując paczkę na adres „Residential” musisz liczyć się z dodatkową opłatą przy odbiorze $5.00 za każda paczkę.
 
Co to jest „Commercial Address” ?
“Commercial Address” to status adresu firmowego. Wybór takiej formy przy adresowaniu sprawi że Twoja paczka będzie dostarczona tylko w dni robocze (od Pn-Pt) do punków dostepowuch UPS Acces Point z którymi mamy kontrakty na obsługę odbiorów.
 
Po jakim czasie dostarczona pod adres wysyłkowy paczka trafia do magazynu ?
Paczki użytkowników trafiają pod adresy „Commercial” w dni robocze oraz „Residential” 7 dni w tygodniu, czas potrzebny na dotarcie paczek do magazynu, wynosi od 24 do 72 godzin. Paczki dostarczane są do magazynów KurierUS tylko w dni robocze.
 
Czy mogę otrzymać drugi lub inny „Address wysyłkowy” niż mi przyznano ?
Tak, jest taka możliwość, lecz za dodatkową miesięczną opłatą.
 
Co to jest przesyłka niezidentyfikowana?
Przesyłka niezidentyfikowana to paczka której nie można zarejestrować w magazynie z powodów niepozwalających prawidłowo zidentyfikować odbiorcę, np.: niezgodne dane odbiorcy z numerem skrzynki, brak imienia lub nazwiska bądź całkowity brak nazwy odbiorcy w adresie, brak numeru skrzynki.
 
Czy firma KurierUS pośredniczy w załatwianiu formalności celnych ?
Nie, w ramach świadczenia usług KurierUS nie pośredniczymy w załatwianiu formalności celnych w przypadku gdy paczka zostanie poddana wyrywkowej kontroli celnej w Polsce lub innym kraju.
Jednakże istnieje możliwość zamówienia u nas takiej usługi dla dostaw handlowych, gdzie ustanowimy pełnomocnik będzie mógł reprezentować Cię w Urzędzie Celnym, cena usługi wyliczana jest indywidualnie w zależności od wartości towaru.
 
Jaki jest proces realizacji wysyłki ?
Kiedy Twoja paczka z towarem lub zakupami trafi pod przyznany Ci adres, automatycznie zostaje przekierowana do naszego magazynu a następnie po zarejestrowaniu trafia do Twojej skrzynki BOX. Nasz system automatycznie wyśle Ci powiadomienie na adres email z informacją, że do Twojej skrzynki trafiła nowa przesyłka. Po otrzymaniu od Ciebie zlecenia dyspozycji wysyłki towaru, magazynier spakuje Twoją paczkę lub kilka paczek, poczym otrzymasz informację o wyliczonej kwocie za dostawę pod wskazany przez ciebie adres w dowolnym kraju. Po zapłaceniu za dostawę, Twoja paczka lub towar trafi na magazyn wysyłek skąd zostanie przekazana do dostawy za pośrednictwem wybranej przez ciebie firmy kurierskiej. Kiedy paczce zostanie nadany numer „Tracking”, informacja pojawi się w systemie KurierUS w utworzonym przez Ciebie zleceniu abyś mógł monitorować dostawę.
 
W jakie dni wysyłane są paczki ?
Paczki wysyłane są w zależności od wybranej opcji wysyłki. Przesyłki wychodzą najczęściej w czwartki i poniedziałki, zaś przesyłki priorytetowe i expressowe wysyłane są codziennie od Pn-Pt.
 
Co oznacza "Moja Etykieta" w formach wysyłki ?
Wybierając formę wysyłki "Moja etykieta", użytkownik musi dostarczyć magazynowi własną przepłaconą etykietę wysyłkową dowolnej firmy kurierskiej obsługująca wysyłki z terenu USA oraz umówić odbiór wysyłanej paczki.
 
Co oznaczają symbole w formach wysyłki ?
Symbole form wysyłek opisane są na stronie "Koszty przesyłek
 
Co oznacza "HOLD" w statusie zlecenia?
Status "HOLD" oznacza, że zlecenie wysyłki wymaga dopłaty. Może być to wymagana dopłata z tytułu płatności za ponadwymiarową przesyłkę lub opłata za opakowanie, które nie zostało doliczone w przypadku gdy użytkownik dokona zapłaty za wysyłkę zlecenia przed akceptacją magazynu.
 
Gdzie reklamować dostawę mojej paczki?
Nie jesteśmy firmą kurierską, lecz firmą zajmującą się magazynowaniem towarów i przekazywaniem ich do wysyłki na zlecenie naszego klienta, wiec wszystkie reklamacje związane z dostawą paczki lub zakłóceniami w dostawie, należy kierować bezpośrednio do firmy za której pośrednictwem dostarczana jest twoja przesyłka.
 
Czy nie odebrana przeze mnie paczka zostanie zwrócona do nadawcy?
Jeżeli paczka została nadana z dostawą w jedną stronę, to nie ma możliwości aby taka paczka wróciła do nadawcy, zaś jeżeli paczka została nadana z możliwością zwrotu do nadawcy, wówczas nieodebrana paczka wróci na adres nadawcy.
 
W jakich sklepach najlepiej kupować ?
Na naszej stronie znajdziesz obszerną listę sklepów w których możesz dokonać zakupu, podzielone są również na kategorie dla ułatwienia poszukiwania przez ciebie towaru. Zakupów można dokonywać w wszystkich sklepach internetowych na terenie Stanów Zjednoczonych nawet jeśli nie są one na liście polecanych sklepów. Lista sklepów.
 
Czym się różni paczka standardowa od oversize?
Różnica pomiędzy paczką standardową a oversize, to stosunek wielkości do wagi, szczegóły na zdjęciach poniżej.
 
Porównanie powyższych paczek pod kątem gabarytów, w obu paczkach zawartość jest taka sama.
 

 

Przelicznik masy

Masa: Jednostka:
3.207 kg - kilogram
1 g - gram
1 lb - funt
16 oz - uncja
Pokaż pozostałe

Informacje On-line

Przesyłki Międzynarodowe

Spójrz, jak wiele daje Ci serwis KurierUS

 

1. Magazyn towarów i przesyłek WebMag On-line.
2. Magazynowanie towarów i zakupów.
3. Adres skrzynki pocztowej w USA.
4. Rejestracja przesyłek w magazynie.
5. Bezpłatne powiadomienia o przybyciu zakupów do skrzynki.
6. Bezpłatna konsolidacja przesyłek (pakowanie, adresowanie).
7. Bezpłatne nadanie paczek (wypełnienie formularzy                                  wysyłkowych i celnych).
8. Bezpieczną kartę płatniczą Visa, MasterCard, American Express.

    oraz wiele innych usług

    NIE POBIERAMY ŻADNYCH PROWIZJI OD ZAKUPÓW !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpłatny magazyn online

 

 

 

OBLICZ KOSZT PRZESYŁKI Z USA

 


 

Waga:
Jednostka: Funt Kilogram
Kraj:

 

 

 

 

Obliczanie kosztów przesyłki z USA

        

HomeSSL
Copyright © KurierUS