zakupy w usa

Przelicznik walut

z dnia 01 stycznia 1970
 
Wartość: Waluta:
3.207 PLN Polska
0.732 EUR Unia Europ.
1 USD USA
18.015 CZK Czechy
5.474 HRK Chorwacja
31.462 RUB Rosja
0.639 GBP Wlk. Brytania
Pokaż pozostałe

Nasi klienci

Usługi magazynowania twarów i przesyłek

 

Nasze usługi cieszą się niezmiernym powodzeniem wśród klientów oraz sprzedawców potarli handlowych miedzy innymi Allegro, eBay, AmazonuBideBid itp.
 

paczki amazon

Sprzedawcy eBay często zastrzegają sobie ze nie wysyłają towarów poza granicę Stanów Zjednoczonych, więc dla klientów z Europy zakupy na Amerykańskim eBay stają się niemożliwe. Także amerykański sklep Amazon oraz wiele innych sklepów online, wystrzega się wysyłek poza granicę kraju a jeśli już wysyła to niewielką grupę produktów.
Z naszą firma bariery te nie istnieją, ponieważ każdy nasz użytkownik posiada adres wysyłki (shipping address) w USA.
 
Kolejna grupą naszych klientów są sprzedawcy z Europy i Azji. Nasza usługa pozwala na dostarczenie towarów ze swojego kraju, by prowadzić sprzedaż online na terenie Stanów Zjednoczonych. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić na kosztach wysyłki oraz skraca czas dostawy do końcowego klienta, gdyż sprzedawca nie wysyła towaru do Ameryki z Chin lecz z terenu U.S.
 
Następna grupa klientów, to klienci lokalni, mieszkańcy U.S. Nasza usługa pozwala im dokonywać zakupów online z dostawą w jedno miejsce, czyli do skrzynki BOX w magazynie KurierUS, aby muc skonsolidować kilka paczek lub towarów do jednej wysyłki w najdogodniejszej i najtańszej opcji dostawy do klientów lub bliskich w Europie. Dodatkowo nasza firma posiada opcje dostaw które mogą być niedostępne winnych Stanach Ameryki.

best buy

 
Nasze usługi cieszą powodzeniem wśród sklepów posiadających nadwyżki magazynowe, dodatkowe wynajęcie magazynu przez sklep to niesamowite koszty magazynowania, koszty pracowników i zobowiązujące kontrakty.
 
Korzystanie z magazynu KurierUS nie wymaga kontraktu, zatrudniania pracowników i płacenia za całą powierzchnię magazynową. Pobieramy tylko niewielkie opłaty naliczane od wagi towaru i tylko w okresie magazynowania a obsługa magazynowa jest bezpłatna z wyjątkiem usług szczególnych których koszty można znaleźć na stronie CENNIK
 

walmart

 
Współpracujemy z wieloma sieciami sklepów, które prowadzą sprzedaż na terenie Stanów Zjednoczonych oraz w Europie a także z wieloma sklepami oraz hurtowniami w Polsce.
 
Będąc naszym klientem zarejestrowanym w systemie WebMag, możesz prowadzić swoją działalność handlowę bez wychodzenia z domu lub firmy oraz bez konieczności posiadania magazynu, ponieważ KurierUS daje ci niesamowite narzędzie pracy, bez względu na to czy mieszkasz w Ameryce, Europie, Azji czy na innym kontynencie. Kupuj wszystko co mozna przesłać, motory, łodzie oraz samochody z USA. Wykorzystaj to i ciesz się to możliwością jaką ci dajemy.
 

Przelicznik masy

Masa: Jednostka:
3.207 kg - kilogram
1 g - gram
1 lb - funt
16 oz - uncja
Pokaż pozostałe

Informacje On-line

Przesyłki Międzynarodowe

Spójrz, jak wiele daje Ci serwis KurierUS

 

1. Magazyn towarów i przesyłek WebMag On-line.
2. Magazynowanie towarów i zakupów.
3. Adres skrzynki pocztowej w USA.
4. Rejestracja przesyłek w magazynie.
5. Bezpłatne powiadomienia o przybyciu zakupów do skrzynki.
6. Bezpłatna konsolidacja przesyłek (pakowanie, adresowanie).
7. Bezpłatne nadanie paczek (wypełnienie formularzy                                  wysyłkowych i celnych).
8. Bezpieczną kartę płatniczą Visa, MasterCard, American Express.

    oraz wiele innych usług

    NIE POBIERAMY ŻADNYCH PROWIZJI OD ZAKUPÓW !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpłatny magazyn online

 

 

 

OBLICZ KOSZT PRZESYŁKI Z USA

 


 

Waga:
Jednostka: Funt Kilogram
Kraj:

 

 

 

 

Obliczanie kosztów przesyłki z USA

        

HomeSSL
Copyright © KurierUS